Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROMCHIM-PRAF DE CURATAT TOP*500 G/FLACON, PASTA DE CURATAT VASE-SANO SAN PASTA LEMON ALOE VERA*500 G

Număr anunț
DA20948522
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,50 RON
Valoare atribuită
543,50 RON
Data publicării
01.08.2018 11:49
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,50 RON

din 543,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.