Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAMA FOTO A4

Număr anunț
DA20762524
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
Furnizor / câștigător
DAIMARA STAR S.R.L. (CUI RO17274574)
Cod CPV
39298100-8 · Rame pentru fotografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315 RON
Valoare atribuită
315 RON
Data publicării
03.07.2018 12:08
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315 RON

din 315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.