Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA OBIECTE DE INVENTAR
- Număr anunț
- DA20761893
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 39522530-1 · Corturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740 RON
- Valoare atribuită
- 740 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:40
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
740 RON
din 740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro