Atribuită Cumpărare directă

LANBERG Prelungitor 10 prize 2m Black

Număr anunț
DA36456777
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
449,57 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,57 RON