Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa standard droguri (de prel. mostre biol. pt. subst. psihoactive - Avizata CSML)

Număr anunț
DA20755393
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317 RON
Valoare atribuită
317 RON
Data publicării
02.07.2018 14:43
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317 RON

din 317 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.