Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CONSUMABILE IMPRIMANTA XEROX VERSALINK B7025 PENTRU PRIMARIA SLANIC MOLDOVA

Număr anunț
DA35200492
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.282 RON
Data publicării
06.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.282 RON