Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tonotil N x 10 flacoane
- Număr anunț
- DA40733781
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
- Furnizor / câștigător
- MILENA FARM SRL (CUI RO31577867)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,06 RON
- Valoare atribuită
- 63,06 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 14:40
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,06 RON
din 63,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro