Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de GDPR pentru proiecte PEO

Număr anunț
DA40732685
Autoritate contractantă
Comuna Bujoreni (Primaria Comunei Bujoreni) (CUI 2541010)
Furnizor / câștigător
RTM EXPERT INVEST & CONSULTING S.R.L. (CUI 43197381)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
30.06.2026 13:49
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.