Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn fasonat

Număr anunț
DA40732562
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SMEENI (CUI 28129804)
Furnizor / câștigător
MANELEMN SRL (CUI 15126644)
Cod CPV
03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.800 RON
Valoare atribuită
100.800 RON
Data publicării
30.06.2026 13:44
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.800 RON

din 100.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.