Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de foraj si derocare

Număr anunț
DA40733324
Autoritate contractantă
R 10625635 ECO S.A.
Furnizor / câștigător
GRIGOLEN SRL (CUI RO12451756)
Cod CPV
45255500-4 · Lucrari de foraj si de explorare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.378,01 RON
Valoare atribuită
95.378,01 RON
Data publicării
30.06.2026 14:19
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.378,01 RON

din 95.378,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.