Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WASTE TONER BOX TB-FC 505 si KIT
- Număr anunț
- DA20941351
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843,46 RON
- Valoare atribuită
- 843,46 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 12:55
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
843,46 RON
din 843,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro