Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componenta retea

Număr anunț
DA20959892
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Brassai Samuel Cluj-Napoca (CUI 4547168)
Furnizor / câștigător
INTEND COMPUTER SRL (CUI RO2873346)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,09 RON
Valoare atribuită
176,09 RON
Data publicării
02.08.2018 14:41
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,09 RON

din 176,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.