Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Apple iPad Pro, 12.9", 512GB si husa de protectie pentru DGP AM POPAM
- Număr anunț
- DA20959066
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.739,48 RON
- Valoare atribuită
- 5.739,48 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 13:54
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.739,48 RON
din 5.739,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro