Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONITOR, TASTATURA, MOUSE, IMPRIMANTA
- Număr anunț
- DA20958512
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.644,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.644,50 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 13:27
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.644,50 RON
din 1.644,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro