Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție dispozitiv de tip Laptop

Număr anunț
DA20957628
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.170 RON
Valoare atribuită
4.170 RON
Data publicării
02.08.2018 12:39
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.170 RON

din 4.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.