Atribuită Cumpărare directă

Piese casa de marcat

Număr anunț
DA36462479
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI 10843605)
Furnizor / câștigător
IRUC ECR & SOFTWARE S.R.L. (CUI 43810531)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
348,47 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,47 RON