Atribuită Cumpărare directă

Articole de catering

Număr anunț
DA36462538
Autoritate contractantă
MENZA (CUI 47783197)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
168,76 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
07.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,76 RON