Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCARA ALUMINIU 3 TRONSOANE 11 TREPTE 67637.01.08
- Număr anunț
- DA20965068
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 44423200-3 · Scari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.873,95 RON
- Valoare atribuită
- 4.873,95 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 12:00
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.873,95 RON
din 4.873,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro