Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificarea conform normativelor in vigoare a hidrantilor de incendiu interiori
- Număr anunț
- DA20964539
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456 RON
- Valoare atribuită
- 456 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 11:33
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
456 RON
din 456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro