Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACINTA CU BRANZA 100 GR

Număr anunț
DA40440817
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava (CUI 4327219)
Furnizor / câștigător
MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
Cod CPV
15812120-0 · Placinte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,75 RON
Valoare atribuită
321,75 RON
Data publicării
20.05.2026 14:22
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,75 RON

din 321,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.