Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACID ACETILSALICILIC 75MG, CUT X 2 BLIST X 20 CPR-ASPIMAX CARDIO LAROPHARM

Număr anunț
DA20962331
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33631110-6 · Acid salicilic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,80 RON
Valoare atribuită
12,80 RON
Data publicării
03.08.2018 09:31
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,80 RON

din 12,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.