Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Controloc 40mg, Acupan 20mg/2ml ,Humulin R 100UI/ml ,Tracrium 50mg/5ml ,Carbamazepin ,Rivotril 0.5
- Număr anunț
- DA20960446
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.726,25 RON
- Valoare atribuită
- 7.726,25 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 15:18
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.726,25 RON
din 7.726,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro