Ofertă acceptată Cumpărare directă

Factor Reumatoid

Număr anunț
DA20959656
Autoritate contractantă
Policlinica cu Plata Constanta (CUI 4301472)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,53 RON
Valoare atribuită
169,53 RON
Data publicării
02.08.2018 14:28
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,53 RON

din 169,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.