Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,2% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA20958201
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.219 RON
- Valoare atribuită
- 6.809 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 13:11
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.809 RON
din 8.219 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 1.410 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.