Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gerodorm 40mg,Glucoza 5%,Algifen,Amoksiklav 2*1000mg,Betadine 100mg/ml,Depakine chr.500mg,Stilnox 10
- Număr anunț
- DA20949865
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570,36 RON
- Valoare atribuită
- 570,36 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 13:06
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570,36 RON
din 570,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro