Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMIKACINUM / Amikozit 500 mg / 2 ml x 1 flac. x 2 ml sol. inj.
- Număr anunț
- DA20949717
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.425 RON
- Valoare atribuită
- 2.425 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:59
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.425 RON
din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro