Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PREDNISONUM / Prednison 5 mg x 20 compr. ARM
- Număr anunț
- DA20941120
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,20 RON
- Valoare atribuită
- 228,20 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 12:45
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228,20 RON
din 228,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro