Atribuită Cumpărare directă

Rola termica 54mm chitante automat de plata, Cutie tichete termice AMANO 4000 buc

Număr anunț
DA36463854
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
Furnizor / câștigător
AMANO EUROPE NV GENK SUCURSALA BUCURESTI (CUI 25784140)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.027,80 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.027,80 RON