Ofertă acceptată Cumpărare directă

35420000-4 Piese de vehicule militare

Număr anunț
DA20958819
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
MOTOR SERVICE B.M. SRL (CUI RO11914518)
Cod CPV
35420000-4 · Piese de vehicule militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.407,76 RON
Valoare atribuită
5.407,76 RON
Data publicării
02.08.2018 13:42
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.407,76 RON

din 5.407,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.