Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tuburi 0,2ml-PCR

Număr anunț
DA20959830
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.144 RON
Valoare atribuită
1.144 RON
Data publicării
02.08.2018 14:38
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.144 RON

din 1.144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.