Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE CEARCEAF DE PAT

Număr anunț
DA36464250
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTIFUNCTIONAL DE SERVICII SOCIALE GALATI (CUI 3126403)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON