- Număr anunț
- DA20960580
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 15:29
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro