Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARATE DE AER CONDITIONAT PT. SUBUNITATI POSTALE DIN CADRUL O.J.P. Timis

Număr anunț
DA20952818
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI RO10330448)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.750 RON
Valoare atribuită
8.750 RON
Data publicării
01.08.2018 16:44
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.750 RON

din 8.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.