Atribuită Cumpărare directă

Alte materiale de constructii diverse

Număr anunț
DA36464486
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Nr 39 ”Nicolae Tonitza” (CUI 29452438)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
297,96 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,96 RON