Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie combustibil anual

Număr anunț
DA20964569
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
Furnizor / câștigător
SOCAR PETROLEUM S.A. (CUI 12546600)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.655,47 RON
Valoare atribuită
15.655,47 RON
Data publicării
03.08.2018 11:34
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.655,47 RON

din 15.655,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.