Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet control acces
- Număr anunț
- DA20962634
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,46 RON
- Valoare atribuită
- 683,46 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 09:49
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
683,46 RON
din 683,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro