Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set piese motocoasa STIHL FS 460

Număr anunț
DA20960648
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
Cod CPV
42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.486,50 RON
Valoare atribuită
3.486,50 RON
Data publicării
02.08.2018 15:35
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.486,50 RON

din 3.486,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.