Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pt. sediu- birotica si papetarie

Număr anunț
DA20960532
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,12 RON
Valoare atribuită
963,12 RON
Data publicării
02.08.2018 15:24
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,12 RON

din 963,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.