Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere ( REVIZIE) BV 14 POR

Număr anunț
DA36465404
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
ROSENAU JUNIOR SERV SRL (CUI 29581181)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
621,79 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,79 RON