Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare lacate

Număr anunț
DA20963697
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,80 RON
Valoare atribuită
388,80 RON
Data publicării
03.08.2018 10:46
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,80 RON

din 388,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.