Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHEIE PT.DESCHIS BUTOAIE 300MM

Număr anunț
DA20963695
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,98 RON
Valoare atribuită
219,98 RON
Data publicării
03.08.2018 10:46
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,98 RON

din 219,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.