Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cutii depozitare cryo boxes, cardboard, water repellant, standard+ grid insert
- Număr anunț
- DA20963316
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,49 RON
- Valoare atribuită
- 130,49 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 10:25
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130,49 RON
din 130,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro