Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Proiectare si executie lucrări pentru obiectivele : 1) Modernizare DJ 203A, Margaritesti-Batogu, km 13+300-15+000, jud. Buzau 2) Reabilitare DJ 203A, km 15+000-22+000, Batogu-Murgesti-Livada, jud. Buzau 3) Modernizare DJ 220, km 70+000-78+500 Buda – Valea Salciei, jud. Buzau
- Număr anunț
- SCN1013603
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.460.311 RON
- Valoare atribuită
- 22.798.700,03 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2018 09:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1009523
- Termen limită
- 18.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020644
Documente
Documentația de atribuire
- Contract (proiectare si executie).doc.p7s
- Doc de atribuire-Lot1.7z.p7s
- Doc de atribuire-Lot2.7z.p7s
- Doc de atribuire-Lot3.7z.p7s
- FisaDate_DF1020644.pdf
- Formulare de completat.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 24.460.311 RON Adjudecat: 22.798.700,03 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Modernizare DJ 203A, Margaritesti-Batogu, km 13+300-15+000, jud… | 3.041.852 RON | S.C. TROIA PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. | 2.947.715,18 RON ↓3,1% |
| 2 | Reabilitare DJ 203A, km 15+000-22+000, Batogu-Murgesti-Livada, … | 10.311.003 RON | CONFERIC | 8.759.140,08 RON ↓15,1% |
| 3 | Modernizare DJ 220, km 70+000-78+500 Buda – Valea Salciei, jud.… | 11.107.456 RON | NOMIS 2003 S.R.L. | 11.091.844,77 RON ↓0,1% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 3
ENERGOCONSTRUCT SRL CUI RO 3337028
NOMCRIS CONSTRUCT SRL CUI RO28185863
PARTENER CONSTRUCT S.R.L. CUI RO22012820
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONFERIC SRL CUI RO 3868283
Asociați 1
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889
Terți susținători 1
PETRO CONSIND S.R.L. CUI RO 13545115
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL CUI RO 32177290
Asociați 1
EVALCONS TECH SRL CUI 27788696
Valoare atribuită
22.798.700,03 RON
din 24.460.311 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 1.661.610,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.