Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE ALIMENTE 1L+MANER

Număr anunț
DA20962761
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
GYM INVEST SRL (CUI RO10598336)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,45 RON
Valoare atribuită
55,45 RON
Data publicării
03.08.2018 09:57
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,45 RON

din 55,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.