Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Statie compresoare formata din 2 compresoare de aer cu palete si un uscator de aer

Număr anunț
SCN1013590
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.462,18 RON
Valoare atribuită
152.000 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
23.08.2018 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1004579
Termen limită
10.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020537

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BETA SOLUTIONS SRL CUI RO 19232427

Valoare atribuită

152.000 RON

din 155.462,18 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 3.462,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.