Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari CONSOLIDARE SI REABILITARE CLADIRE SCOALA CU CLASELE I-VIII CANDESTI VALE

Număr anunț
DA20962776
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 4402663)
Furnizor / câștigător
IMOB LBT PRODUCTION SRL (CUI RO29441838)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183.000 RON
Valoare atribuită
183.000 RON
Data publicării
03.08.2018 09:58
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183.000 RON

din 183.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.