Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amenajare curte Biblioteca

Număr anunț
DA35183506
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
Furnizor / câștigător
LOGICRAFT S.R.L. (CUI 47140825)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
50.292,05 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.292,05 RON