Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 62,8% sub estimat

CONSTRUIRE CAPELA CIMITIR DAROVA, COM. DAROVA JUD. TIMIȘ

Număr anunț
DA20945599
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
Cod CPV
45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.200 RON
Valoare atribuită
167.301,08 RON 62,8% sub estimat
Data publicării
01.08.2018 09:06
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167.301,08 RON

din 450.200 RON estimat 62,8%

Adjudecat la 37,2% din estimat · economie 282.898,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.