Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Automatizare clopot sistem integral
- Număr anunț
- DA20948263
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- CASTRA NIVIS SRL (CUI RO18585161)
- Cod CPV
- 48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.800 RON
- Valoare atribuită
- 18.800 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:36
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.800 RON
din 18.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro