Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Somita Navi 21-geanta foto
- Număr anunț
- DA20963678
- Autoritate contractantă
- Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,66 RON
- Valoare atribuită
- 121,66 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 10:45
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,66 RON
din 121,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro